KEK
Fillimi / Lajmet / Sllogani i Vetëvendosjes për zgjedhjet lokale të 17 tetorit do të jetë “Bashkë Qeverisim”
Vetëvendosja nuk ka marrë pjesë në “tryezën për dialogun politik”, organizuar nga BRPG

Sllogani i Vetëvendosjes për zgjedhjet lokale të 17 tetorit do të jetë “Bashkë Qeverisim”

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se sloganin e tyre për zgjedhjet e lokale të 17 tetorit do të jetë “Bashk Qeverisim”. Bashkë Qeverisim drejt zhvillimit, drejtësisë dhe mirëqenies për të gjithë. “Bashkë Qeverisim sepse punën që e filluam me qeverinë po e vazhdojmë me komunat, sepse kryeministrin që e kemi në qendër e kemi në secilin pjesë të vendit me ju e pranë kandidatëve tanë që garojnë në këto zgjedhje. Për qeverisjen lokale me program modernizues, të ndershëm e humanist që ju do e jetësoni duke mbështetur kandidatë tanë me 17 tetor! 144 është numri i komunës, 144 është numri i Bashkë Qeverisjes!” thuhet në njoftimin e Vetëvendosjes.

Kontrolloni gjithashtu

Avni Ajdini: Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike është diskriminues në disa sektorë

BSPK-ja ndjekë me shqetësim rritjen e çmimeve të artikujve esencialë në Kosovë dhe propozon ngritje të pagave

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës, po ndjekë me shqetësim rritjen e çmimeve të ...