MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Sot me nderime u varros, veterani i UÇK-së, Halil Sinan Canolli, babai i dëshmorit të kombit, Basri Canolli

Sot me nderime u varros, veterani i UÇK-së, Halil Sinan Canolli, babai i dëshmorit të kombit, Basri Canolli

Ka ndërruar jetë veterani i UÇK-së, Halil Sinan Canolli, babai i dëshmorit të kombit, Basri Canolli – Shpendi. Halili dhe familja e tij dhanë shumë për lirinë e vendit dhe ndërtimin e shtetit të Kosovës. Varrimi i të ndjerit u bë sot  në orën 15:30 ne Lagjen Canaj- në fshatin Marec.

Kontrolloni gjithashtu

Lëvizja Vetëvendosje e propozon kryetarin e saj Albin Kurti, si mandatar për formimin e Qeverisë së Kosovës

Lëvizja Vetëvendosje e propozon kryetarin e saj Albin Kurti, si mandatar për formimin e Qeverisë së Kosovës

Lëvizja Vetëvendosje ka propozuar kryetarin e saj, Albin Kurti, si mandatar për formimin e Qeverisë ...