KEK
Fillimi / Lajmet / Sot më një ceremoni solemne në Prishtinë organizohet diplomimi i gjeneratës së 54-të, të Policisë Kosovës
Sot më një ceremoni solemne në Prishtinë organizohet diplomimi i gjeneratës së 54-të, të Policisë Kosovës

Sot më një ceremoni solemne në Prishtinë organizohet diplomimi i gjeneratës së 54-të, të Policisë Kosovës

Me rastin e diplomimit të gjeneratës së 54-të, Policia e Kosovës sot organizon një ceremoni solemne e cila do të mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë. Me këtë rast policët e kësaj gjenerate do të bëjnë edhe betimin që do të pasohet me dhënien e certifikatave. Në këtë ngjarje pritet të marrin pjesë edhe përfaqësues të ndryshëm të institucioneve vendore dhe ndërkombëtare.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Tentimi për të krijuar imazhin se Kosova është e mobilizuar ta pengojë drejtësinë është i gabuar

Haradinaj: Tentimi për të krijuar imazhin se Kosova është e mobilizuar ta pengojë drejtësinë është i gabuar

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas bastisjeve të kryera nga Policët e EULEX-it ...