kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Sot në lagjen “Fusha e Pajtimit” përkujtohet dëshmori i kombit Adem Gashi në 20 vjetorin e rëniës heroike të tij
Sot në lagjen "Fusha e Pajtimit" përkujtohet dëshmori i kombit Adem Gashi në 20 vjetorin e rëniës heroike të tij

Sot në lagjen “Fusha e Pajtimit” përkujtohet dëshmori i kombit Adem Gashi në 20 vjetorin e rëniës heroike të tij

Me rastin e 20 vjetorit të rëniës heroike të dëshmorit të kombit Adem Gashi i njohur gjatë luftës me emrin komandant “Blini” sot më 14 prill 2019 në orën 12:00 mbahet ceromonia e përkujtimit në lagjen “Fusha e Pajtimit” (Kolovicë e re) tek përmendorja e dëshmorit. Pjesëmarrja e juaj e nderon gjakun e derdhur për liri.

Kontrolloni gjithashtu

Ramush Haradinaj thotë se me nder kam mbrojtur të drejtën tonë, dje, sot dhe do ta mbrojë gjithmonë

Ramush Haradinaj thotë se me nder kam mbrojtur të drejtën tonë, dje, sot dhe do ta mbrojë gjithmonë

Kryeministri i dorëhequr Ramush Haradinaj postoi në rrjetin social një postim pak para nisjes drejt ...