mbpzhr 2018
MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Takohen partnerët e koalicionit Haradinaj dhe Limaj, diskutojnë për zhvillimet e fundit politike në vend
Takohen partnerët e koalicionit Haradinaj dhe Limaj, diskutojnë për zhvillimet e fundit politike në vend

Takohen partnerët e koalicionit Haradinaj dhe Limaj, diskutojnë për zhvillimet e fundit politike në vend

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se ka pritur në një takim pune zëvendësin e tij, Fatmir Limaj, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e fundit në vend dhe për agjendën e Qeverisë. “Takim pune me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, për të diskutuar zhvillimet e fundit politike në vend dhe për të bashkërenduar agjendën qeverisëse”, ka shkruar Haradinaj. Ata janë takuar pas debateve të fundit që kanë ndodhur në mes të deputetëve të AAK-së dhe Nismës Socialdemokrate.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Nerodimes, Shukri Buja është nisur sot për në Hagë

Ish-komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Nerodimes, Shukri Buja është nisur sot për në Hagë

Ish kryetari i Lypjanit dhe ish-komandanti i UÇK-së për Zonën Operative të Nerodimes, Shukri Buja ...