MIT
akp deri me 5 maj
valamobile
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Të martën përurohet pjesa e dytë e veprës “LPK themeluese e UÇK-së në vazhdën e përpjekjeve për bashkim”

Të martën përurohet pjesa e dytë e veprës “LPK themeluese e UÇK-së në vazhdën e përpjekjeve për bashkim”

Të martën. më 12 mars 2019 në ora 12:00 në ambientet e Institutit Albanologjik përurohet vepra “LPK themeluese e UÇK-së në vazhdën e përpjekjeve për bashkim” e autorëve  Sejdi Gega dhe Fazli Veliu. Në vitin e kaluar është përuruar pjesa e parë e këtij libri, ndërsa tash do të përurohet pjesa e dytë.

Kontrolloni gjithashtu

Avdullah Hoti: nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Avdullah Hoti: Nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se për ...