MIT KS
Fillimi / Institucionet / U përkujtua dëshmori Kemajl Azizi

U përkujtua dëshmori Kemajl Azizi

Në ditën përkujtimore të dëshmorit Kemajl Azizi, përkatësisht në 21 vjetorin e rënies së tij, përfaqësues të Institucioneve komunale, Shoqatave të dala nga Lufta, familjarë të dëshmorëve dhe bashkëluftëtar të dëshmorit, vunë kurora lulesh mbi varrin e tij në varrezat e dëshmorëve në Viti.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Ramosaj, priti në takim Ministrin e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë Ramë Likaj

Në kuadër të vizitave në të gjitha qytetet e Kosovës, Ministri i Arsimit Shkencës dhe ...