Limak Kosovo
Fillimi / Lajmet / Vetëvendosja ka zgjedhur strukturat udhëheqëse në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të Partisë
Vetëvendosja ka zgjedhur strukturat udhëheqëse në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të Partisë

Vetëvendosja ka zgjedhur strukturat udhëheqëse në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të Partisë

Vetëvendosja ka zgjedhur strukturat udhëheqëse në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të Partisë. Në përbërjen e Këshillit të Përgjithshëm janë

Nënkryetar i Parë: Dardan Sejdiu

Nënkryetare e Dytë: Fatmire Mullhaxha Kollçaku

Sekretar Organizativ: Dardan Molliqaj

Sekretar për Marrëdhënie me Jashtë: Boiken Abazi

Koordinatore për Komitete: Dejona Mihali

Kryesues i Këshillit të Përgjithshëm: Hydajet Hyseni

Zv. Kryesues i Këshillit të Përgjithshëm: Faruk Mujka

Anëtarë të tjerë të Kryesisë:

Albin Kurti

Shpend Ahmeti

Glauk Konjufca

Aida Dërguti

Elvis Hoxha

Dukagjin Gorani

Xhelal Sfeçla

Albulena Haxhiu

Donika Kadaj Bujupi

Ylli Hoxha

Zgjim Hyseni

Sami Kurteshi

Nazlie Bala

Belgzim Kamberi

Rexhep Selimi.

Kontrolloni gjithashtu

Cakaj: Asnjëherë nuk kam pa ndonjë hartë e apo plan për të ndarë Kosovën, ata që kanë parë le të flasin

Cakaj: Asnjëherë nuk kam pa ndonjë hartë e apo plan për të ndarë Kosovën, ata që kanë parë le të flasin

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme në Qeverinë e Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë ...