kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Ymeri: Përkundër mospajtimeve brenda opozitës, ajo ende mbetet e bashkuar
Ymeri: Kombëtarja na bëri të ndihemi të barabartë me kombet e tjera

Ymeri: Përkundër mospajtimeve brenda opozitës, ajo ende mbetet e bashkuar

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje!, Visar Ymeri, është cituar të ketë deklaruar se edhe përkundër disa mospajtimeve brenda opozitës, ajo ende mbetet e bashkuar. Ai ka thënë se opozita ka provuar që të paraqesë një alternativë para qytetarëve, por një gjë e tillë është refuzuar në tërësi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Alternativa u refuzua nga kjo parti dhe ne ende nuk e dimë mirë arsyen e këtij veprimi, ka thënë Ymeri për mediet. Ai sërish  ka arsyetuar edhe gazin lotsjellës, i cili në mos më shumë ka  parandaluar krijim e AKS-së në veri të vendit.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Demush Laçi, intervistohet nga Gjykata Speciale

Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Demush Laçi, intervistohet nga Gjykata Speciale

Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Demush Laçi, do të intervistohet nga Gjykata Speciale. Lajmin ...