vipa
driloni com
vala – old
Fillimi / Zgjedhjet vendore 2017 / Agim Bahtiri: Nga qytet të krimit e kontrabandës, Mitrovicën e kam kthyer në qytet të paqes
Agim Bahtiri: Nga qytet të krimit e kontrabandës, Mitrovicën e kam kthyer në qytet të paqes

Agim Bahtiri: Nga qytet të krimit e kontrabandës, Mitrovicën e kam kthyer në qytet të paqes

Kandidati i AKR-së për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri, tregon se si Mitrovica para katër vitesh ka qenë qytet i tensioneve, korrupsionit, krimit e kontrabandës. Bahtiri thotë se tash Mitrovicën e ka kthyer në qytet me plazhet më të bukura, Liqenin Akumulues më të veçantë, fabrikën më unike, sheshin më të bukur dhe në qytet të paqes.

“Mitrovica nga qytet i tensioneve, korrupsionit, krimit e kontrabandës, për katër vite është kthyer në qytet me plazhet më të bukura, Liqenin Akumulues më të veçantë, fabrikën më unike, sheshin më të bukur dhe në qytet të paqes. Së bashku do t’ia kthejmë shkëlqimin e dikurshëm edhe Trepçës”, shkruan Bahtiri.

Kontrolloni gjithashtu

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i PDK-së për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, beson se fitorja e tij në balotazh do të jetë bindëse

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, beson ...