kek
akp deri me 5 maj
valamobile
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Zyra e Kryeministrit bënë të ditur se sot me fillim prej orës 14:00 do të mblidhet Qeveria e Kosovës
Qeveria e Kosovës do të mblidhet sot më fillim nga ora 14:00 ku do në rend të ditës, janë gjithsej katërmbëdhjetë pika

Zyra e Kryeministrit bënë të ditur se sot me fillim prej orës 14:00 do të mblidhet Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhje. Zyra e Kryeministrit të Kosovës ka njoftuar se sot me fillim prej orës 14:00, Qeveria do të mbajë mbledhjen e rregullt, shkruan lajmi.net. Në njoftimin për media nuk është bërë e ditur se për çfarë do të diskutohet në këtë mbledhje, por a do të diskutohet për taksën kjo mbetet të shihet. Kujtojmë se sot me ftesë të kryeparlamentarit Kadri Veseli, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe ambasadori amerikan Philip Kosnett do të takohen dhe do të bisedojnë për taksën.

Kontrolloni gjithashtu

Avdullah Hoti: nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Avdullah Hoti: Nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se për ...