MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
kek
Fillimi / Lajmet / 152 anëtarë të rinj i janë të profesioneve të ndryshme i janë bashkuar Nismës Socialdemokrate në Prizren
152 anëtarë të rinj i janë të profesioneve të ndryshme i janë bashkuar Nismës Socialdemokrate në Prizren

152 anëtarë të rinj i janë të profesioneve të ndryshme i janë bashkuar Nismës Socialdemokrate në Prizren

152 anëtarë të rinj i janë të moshave e profesioneve të ndryshme i janë bashkuar Nismës Socialdemokrate dega në Prizren. Këta anëtarë të rinj u prezantuan në një tubim me strukturat e Nismës e ku preznet ishte edhe Fatmir Limaj. Mirëseardhje në emër të Nismës Socialdemokrate iu uroi, kryetari i këtij subjekti i cili tha se ndihen të nderuar me përcaktimin e anëtareve të rinj për t’ia falur besimin kësaj partie politke. “Ne jemi të nderuar që energjitë tuaja intelektualë t’ia ofroni këtij subjekti dhe së bashku të rrugëtojmë drejt objektivave tona për të qenë forca politike kryesore në Prizren. Ndihem i nderuar dhe fuqizuar nga kjo vendosmëri e juaja për të na u bashkuar. Ne kemi nevoje për ju, angazhimin tuaj dhe vullnetin tuaj që së bashku ta bëjmë më të fortë Nismën”, ka thënë Limaj të shtunën në Prizren.

 

Kontrolloni gjithashtu

Pal Lekaj: Nga ajo rrugë që po merr sot, Ramush Haradinaj u ktheve gjithmonë edhe më fitimtar

Pal Lekaj: Nga ajo rrugë që po merr sot, Ramush Haradinaj u ktheve gjithmonë edhe më fitimtar

Ish-komandanti i UÇK-së për Zonën e Dukagjinit pritet të intervistohet nga prokurorët e Gjykatës Speciale ...