MIT
kek
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Partia Demokratike e Kosovës sot e zgjedh kryetarin dhe strukturat e reja drejtuese të partisë
Partia Demokratike e Kosovës sot e zgjedh kryetarin dhe strukturat e reja drejtuese të partis

Partia Demokratike e Kosovës sot e zgjedh kryetarin dhe strukturat e reja drejtuese të partisë

Partia Demokratike e Kosovës, do të zhvillojë sot Konventën e nëntë zgjedhore ku pritet të zgjidhet lideri i partisë dhe strukturat tjera udhëheqëse.“Partia Demokratike e Kosovës, mban të dielën më 16 qershor, Konventën e nëntë zgjedhore, ku do të zgjedhet kryetari dhe strukturat e reja drejtuese të partisë”, thuhet në njoftimin për media të PDK-së. Konventa në fjalë mbahet pas një procesi të gjatë zgjedhor brenda nëndegëve dhe degëve të kësaj partie.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Thaçi, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Norvegjisë, Per Strand Sjaastad

Kryetari i vendit, Hashim Thaçi ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Norvegjisë, Per Strand Sjaastad

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Norvegjisë, Per ...