Brickos

Bujar Nishani: Shqipëria duhet të iniciojë një proces izolimi ekonomik e politik ndaj platformës destruktive të Serbisë

Kryetari Nishani pret sot ministrin e Jashtëm të Kosovës Enver Hoxhaj

kryetari i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani do të pres sot në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës Enver Hoxhaj. Kështu është bërë e ditur në një njoftim për media nga zyra për informim e kryetarit. “Ju njoftojmë se sot dt. 12 prill 2017, ora 11:00 Presidenti i Republikës, Bujar Nishani do te zhvilloje një takim me Ministrin e Punëve te Jashtme te Kosovës, Enver Hoxhaj. (vendi: Presidencë)”, thuhet në njoftim

Kontrolloni gjithashtu

Bajram Begaj: Kosova dhe Serbia të kthehen sa më shpejt në tryezën e dialogut dhe në zbatimin e marrëveshjeve

Begaj: Të drejtat e njeriut janë ideal i përbashkët për të cilin luftojnë të gjithë popujt

Kryetari i Shqipërisë, Bajram Begaj ka vlerësuar lart dokumentin e të drejtave të njeriut dhe …