MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Behxhet Pacolli thotë se është tishtuese ajo që lexohet në raportin e ardhur nga Zvicra mbi vdekjen e Astrit Deharit
Behxhet Pacolli thotë se është tishtuese ajo që lexohet në raportin e ardhur nga Zvicrra mbi vdekjen e Astrit Deharit

Behxhet Pacolli thotë se është tishtuese ajo që lexohet në raportin e ardhur nga Zvicra mbi vdekjen e Astrit Deharit

Ministri i Jashtëm në detyrë dhe kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli ka shkruar se është tishtuese ajo që lexohet në raportin e ardhur nga Zvicrra mbi vdekjen e Astrit Deharit. “Trishtuese ajo që lexohet në raportin zviceran mbi vdekjen e aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Rasti duhet të ritrajtohet me kujdes të madh, dhe të ketë rihetim neutral e profesional. Drejtësi të plotë në rastin Astrit Dehari!” ka shkruar Pacolli.

Kontrolloni gjithashtu

Albulena Haxhiu mohon të jenë takuar Albin Kurti e Isa Mustafa, por beson se ata do të takohen shpejt

Albulena Haxhiu mohon të jenë takuar Albin Kurti e Isa Mustafa, por beson se ata do të takohen shpejt

Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të Vetëvendosjes, ...