kek
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Lajmet / Bekim Jashari: Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës
Bekim Jashari: Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës

Bekim Jashari: Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës

Kryetari i komunës se Skenderajt, Bekim Jashari ka bërë sot homazhe në 20 – vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve Nasuf Goxhuli, Naim Xani e Liman Koca. Ai ka thënë se dëshmorët e atdheut janë meritorët absolut të lirisë se vendit. “Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës. Me respekt të veçantë përkujtojmë 20 – vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve Nasuf Goxhuli, Naim Xani e Liman Koca, në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë. Lavdi e përjetshme heronjve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!”, ka shkruar Jashari.

Kontrolloni gjithashtu

Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin dhe garantuar sundimin e ligjit mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Kadri Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka takuar një biznesmen që ishte viktimë e ...