KEK
Fillimi / Lajmet / Daut Haradinaj: Drenica si gjithmonë ka ditur të rrisë burra dalzotës të vendit sikur që ishte Bejtë Rexhepi
Daut Haradinaj: Drenica si gjithmonë ka ditur të rrisë burra dalzotës të vendit sikur që ishte Bejtë Rexhepi

Daut Haradinaj: Drenica si gjithmonë ka ditur të rrisë burra dalzotës të vendit sikur që ishte Bejtë Rexhepi

Ish-shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, bashkë me gjeneral Sylejman Selimin e gjeneral Ilaz Dergutin, sot kanë nderuar luftëtarin e madh shqiptar, Bejtë Rexhepin, si dhe bashkëluftëtarë të tjerë të tij që ranë për lirinë e Kosovës. “Drenica si gjithmonë që ka ditur të rrisë burra dalzotës të vendit, edhe në luftën e fundit i dha Kosovës qindra dëshmorë e martirë që sot prehen në Morinë të Skenderajt”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Nga testimi i 2.193 mostrave konfirmohen 153 raste të reja me virusin korona, kurse sot janë shëruar 346 të infektuar

Nga testimi i 2.193 mostrave konfirmohen 158 raste të reja me virusin korona, kurse sot janë shëruar 346 të infektuar

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private ...