kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Daut Haradinaj i thotë Isa Mustaës se asnjëherë nuk e shkel kodin etik të shqiptarit
Daut Haradinaj i thotë Isa Mustaës se asnjëherë nuk e shkel kodin etik të shqiptarit

Daut Haradinaj i thotë Isa Mustaës se asnjëherë nuk e shkel kodin etik të shqiptarit

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, i është kundërpërgjigjur lideri të LDK-së, Isa Mustafa. Ai e ka quajtur të nxituar reagimin e Mustafës, duke sugjeruar që të mos e këshillojnë ata që nuk e kanë votuar. Haradinaj ka thënë se asnjëherë nuk e shkel kodin etik të shqiptarit, dhe sipas tij, Kosova nuk do të ndahet. “E pashë reagimin e nxituar të z. Isa Mustafa, unë kam pas dhe kam etikë por si duket të kanë lajthitë ata që i mbanë afër vetës. Ata që nuk të votuan mos i lejo me të këshillu. Unë asnjëherë nuk e shkeli kodin etik të Shqiptarit. S’ka me u nda Kosova”, ka shkruar Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në  21 vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve të kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi ...