Ganimete Musliu

Deputetja, Ganimete Musliu, i ka kërkuar ministres Rozeta Hajdari, të mos zgërdhihet aq shumë në Kuvend

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari deklaroi se Qeveria është  duke monitoruar situatën e çmimeve të produkteve esenciale, ku do të ketë vendosje edhe të disa masave shtesë. Ndaj deklaratave të saj ka reaguar deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, duke i thënë “Kthjelluni ministre, se nuk jeni në tokë të bukës! Ti  mund të zgërdhihesh, siç je duke u zgërdhirë, sepse kjo është qasja juaj. Që nga themelimi i kësaj qeverie, çdo problem që trajtohet në Kuvend, ju zgërdhihuni. Ju qeshni nën dhëmbë, sepse familjarët e juaj jetojnë në shtete evropiane”, ka deklaruar deputetja e PDK-së Ganimete Musliu.

Kontrolloni gjithashtu

Nga zjarri që ka përfshirë një kishë në Egjipt, kanë humbur jetën 41 persona dhe shumë të tjerë janë plagosur

Nga zjarri që ka përfshirë një kishë në Egjipt, kanë humbur jetën 41 persona dhe …