mbpzhr 2018
kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Dy Qeveritë shqiptare mbledhjen e gjashtë me radhë do ta mbajnë muajin maj në qytetin e Shkodrës
Dy Qeveritë shqiptare mbledhjen e gjashtë me radhë do ta mbajnë muajin maj në qytetin e Shkodrës

Dy Qeveritë shqiptare mbledhjen e gjashtë me radhë do ta mbajnë muajin maj në qytetin e Shkodrës

Në nëntorin e vitit që e lëmë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Tani është caktuar që mbledhja e radhës të mbahet në maj në qytetin e Shkodrës. Kujtojmë se për herë të parë, dy qeveritë u takuan më 11 janar të vitit 2014. Pasi kanë realizuar edhe takime të tjera të përbashkëta në Vlorë, Prishtinë, Tiranë, Pejë e ardhshmja do të jetë në Shkodër.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Kosova gjithmonë do të dijë të çmojë madhështinë e veprës së bijve të saj, që ranë për ta nderuar kombin

Haradinaj: Kosova gjithmonë do të dijë të çmojë madhështinë e veprës së bijve të saj, që ranë për ta nderuar kombin

Kryeministri i vendit në detyrë, Ramush Haradinaj ka pritur sot në një takim Halit Konushevcin, ...