KEK
Fillimi / Institucionet / Edhe katër të shëruar në komunën e Deçanit nga #COVID19, dhe dy raste të reja pozitive

Edhe katër të shëruar në komunën e Deçanit nga #COVID19, dhe dy raste të reja pozitive

Edhe katër të shëruar në komunën e Deçanit nga #COVID19, dhe dy raste të reja pozitive, të dy rastet nga fshati Carrabreg. Deri më sot në komunën e Deçanit janë të identifikuara 54 raste me virusin SARS-CoV-2. Prej tyre 19 të shëruar plotësisht dhe 26 raste janë akoma aktive.

Kujdesuni për veten dhe familjen!

#VendosMaske

#PastroDuart

#MbajDistance

Kontrolloni gjithashtu

Smajl Latiti reagon pas arrestimit të krerëve të OVL të UÇK-së

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, përmes një postimi të tij në facebook ka ...