KEK
Fillimi / Lajmet / Edhe në ditën e katërt të intervistimit të kryetarit Thaçi në Hagë, bashkatdhetarët po vazhdojnë ta mbështesin atë
Edhe në ditën e katërt të intervistimit të kryetarit Thaçi bashkatdhetarët nga po vazhdojnë të mbështesin atë

Edhe në ditën e katërt të intervistimit të kryetarit Thaçi në Hagë, bashkatdhetarët po vazhdojnë ta mbështesin atë

Edhe në ditën e katërt të vazhdimit të intervistimit të kryetarit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi nga prokurorët e Zyrës së Prokurorit të Specializuar, bashkatdhetarët po vazhdojnë ta mbështesin atë. Ata kanë treguar se edhe sot vazhdojnë të qëndrojnë para zyrave të Prokurorit të Specializuar, ku pritet të nis intervistimi i Thaçit. Ata, para Zyrës së Prokurorit të Specializuar, po bartin pankarta ku paraqiten krimet serbe ndaj shqiptarëve të Kosovës dhe po lëshojnë muzikë patriotike si dhe po i këndojnë ato. Intervistimi i Thaçit pritet të nis në orën 14:00 dhe pritet të zgjat disa orë

Kontrolloni gjithashtu

Ramadani: 1.000 testet e ardhura si ndihmë nga Serbia, të pranuara nga qeveria Kurti nuk janë papërdorur

Naser Ramadani: 1.000 testet e ardhura si ndihmë nga Serbia, të pranuara nga qeveria Kurti nuk janë përdorur

Drejtori i Institutit të Shëndetit Publik, Naser Ramadani, ka raportuar para Komisionit Hetimor Parlamentar për ...