MIT
mbpzhr 2018
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Edi Rama: Humbësit kronikë janë peng i dëshpërimit të tyre, zgjedhjet vendore mbahen më 30 qershor
Edi Rama: Lufta e UÇK-së nuk mund të vihet kurrë në akuzë dhe këtu përfshihet edhe Ramush Haradinaj

Edi Rama: Humbësit kronikë janë peng i dëshpërimit të tyre, zgjedhjet vendore mbahen më 30 qershor

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas nënshkrimit të marrëveshjes së koalicionit opozitar. Ai e quan koalicionin një vetëvrasje politike. Pas djegies së mandateve, koalicioni kundër zgjedhjeve një tjetër formë e padëgjuar vetëvrasjeje politike! Humbësit kronikë janë peng i dëshpërimit të tyre, po Shqipërinë s’e marrin dot peng. Zgjedhjet as ndalen as shtyhen. Në 30 qershor qytetarët do flasin me votë në çdo bashki”, ka sjklruar kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Kontrolloni gjithashtu

Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin dhe garantuar sundimin e ligjit mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Kadri Veseli: Vetëm duke luftuar korrupsionin mund t’i bindim ndërmarrësit e suksesshëm të diasporës

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka takuar një biznesmen që ishte viktimë e ...