Brickos

Edi Rama

Edi Rama: Nëse PD-ja nuk zhbllokon vettingun, brenda muajit marrëveshja është e prishur

Kryeministri i Shqipërisë, kryetar i Partisë Socialiste, Edi Rama, në një bashkëbisedim me banorët e Kasharit, theksoi se “nëse Partia Demokratike nuk zhbllokon brenda muajit vettingun, marrëveshja është e prishur”. Kreu i qeverisë deklaroi më pas se Partia Socialiste ka bërë në 3 vite e gjysmë aq sa nuk është bërë në 25 vite. Në 3 vite e gjysmë dhamë provën se ne bëjmë shtet. Doni të jeni të gjithë të barabartë? Votoni Partinë Socialiste, tha Edi  Rama.

Kontrolloni gjithashtu

Bajram Begaj: Kosova dhe Serbia të kthehen sa më shpejt në tryezën e dialogut dhe në zbatimin e marrëveshjeve

Begaj: Të drejtat e njeriut janë ideal i përbashkët për të cilin luftojnë të gjithë popujt

Kryetari i Shqipërisë, Bajram Begaj ka vlerësuar lart dokumentin e të drejtave të njeriut dhe …