kek
Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Elisa Spiropali i kërkon SPAK-ut që do të ngrihet nesër të hetojnë zhvendosjen e Lulzim Bashës te vilat e ‘oligarkëve’
Elisa Spiropali i kërkon SPAK-ut që do të ngrihet nesër të hetojnë zhvendosjen e Lulzim Bashës te vilat e ‘oligarkëve’

Elisa Spiropali i kërkon SPAK-ut që do të ngrihet nesër të hetojnë zhvendosjen e Lulzim Bashës te vilat e ‘oligarkëve’

Ministrja e Shtetit e Republikës së Shqipërisë për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe njëkohësisht zëdhënëse e qeverisë Elisa Spiropali i kërkon Inspektoratit të Lartë të Deklarimit të Pasurisë dhe strukturës së SPAK-ut që do të ngrihet nesër të hetojnë zhvendosjen e Lulzim Bashës te vilat e ‘oligarkëve’. Spiropali përmes një postimi në faqen e saj në rrjetet sociale i bën thirrje kryetarit të PD-së të deklarojë kontratat, pasi shton se bazuar te lajmet në media, qiraja është “gjethe fiku” për të mbuluar faktin se të dy vilat janë blerë prej tij.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Kosova ofron kushte të volitshme për investitorë të huaj por dhe ka kapacitete për t’i gjeneruar investimet

Haradinaj: Kosova ofron kushte të volitshme për investitorë të huaj por dhe ka kapacitete për t’i gjeneruar investimet

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim investitorë nga Izraeli dhe Shqipëria, ...