Është ndarë nga jeta të Hatmane Kukleci, nëna e Heroit të Kombit Armend Kukleci

Është ndarë nga jeta të Nëna e Heroit të Kombit Armend Kukleci. Kjo Nënë nuk ishte vetëm Nëna Armendit, të gjithë ushtarët e UÇK-së, u motivuan nga fjalët dhe dashnija e madhe që kishte për të gjithë ushtarët dhe shokët e Njësisë Speciale Shqiponjat e Zeza.

Ndajmë dhembjen me Familjen Kukleci! Varrimi i të ndjerës bëhet sot ditë e shtunë me datë: 28 tetor 2023 në ora 14.00 në varrezat e qytetit në Pejë.

Ngushëllime, shpirti Nënës Hatmane bëftë dritë .

Kontrolloni gjithashtu

Kompania e pijeve freskuese “Royal Beverage”, ka lansuar me sukses shijen e re “Royal Water”

Kompania e pijeve freskuese “Royal Beverage”, ju informon se ka lansuar me sukses shijen e …