Hahn

Eurokomisari për zgjerim, Johannes Hahn të hënën do ta vizitojë Shkupin

Eurokomisari për zgjerim, Johannes Hahn të hënën do ta vizitojë Shkupin, për të bisedar rreth planeve për reformat e Qeverisë së re të Maqedonisë. Nga Komisioni Evropian të premtën njoftuan se është paraparë që Hahn gjatë vizitës në Shkup të takohet me kryeministrin Zoran Zaev, me përfaqësues tjerë të Qeverisë së re dhe me liderët e tjerë politikë në vend.

Kontrolloni gjithashtu

OVL e UÇK-së, dega Deçan: në një vjetorin e ndarjes nga jeta, mbahen homazhe për çlirimtarin Agron Haradinaj

Të nderuara Familje të Dëshmorëve ,Invalid dhe Veteranë të Luftës së UÇK-së. Të nderuar qytetarë! …