Limak Kosovo
Fillimi / Lajmet / Fatmir Limaj i ka ftuar në një debat televiziv të gjithë kandidatët e tjerë për kryeministër të Kosovës
Koalicioni parazgjedhor: NISMA AKR dhe PD nesër, më 25 shtator, do ta bëjë hapjen zyrtare të fushatës elektorale

Fatmir Limaj i ka ftuar në një debat televiziv të gjithë kandidatët e tjerë për kryeministër të Kosovës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj i ka ftuar në një debat televiziv të gjithë kandidatët e tjerë për kryeministër, Kadri Veselin nga PDK-ja, Ramush Haradinajn nga koalicioni AAK-PSD, Vjosa Osmanin nga LDK-ja  dhe Albin Kurtin nga Vetëvendosja. Ftova kandidatët për kryeministër të vendit të dalim në një debat të përbashkët televiziv dhe ta shpalosim vizionin tonë për qeverisjen e ardhshme, sepse qytetarët e Kosovës meritojnë ta dinë vizionin tonë për dialogun, për zhvillimin ekonomik dhe për të gjitha shqetësimet e qytetarëve”, ka thënë Limaj. “Kandidatët për kryeministër e kanë për borxh t’u tregojnë qytetarëve pse ata duhet të votohen. Limaj është shprehur i gatshëm të përballet me secilin nga kandidatët për kryeministër.

Kontrolloni gjithashtu

Hoti e viziton kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz si dhe kullat e familjës Jashari të cilat janë në gjendje të mjerueshme

Hoti e viziton kompleksin “Adem Jashari” në Prekaz si dhe kullat e familjës Jashari të cilat janë në gjendje të mjerueshme

Kabineti i zgjedhur qeveritar, në ditën e parë të punës, vizitoi kompleksin “Adem Jashari” në ...