MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Vjosa Osmani zotohet se LDK-ja kurrë më nuk do të bëjnë koalicion me PDK-në
Vjosa Osmani: Kosova po shndërrohet në një shoqëri të dhunës dhe organet e rendit si duket po e shiqojnë këtë situatë si normale

Vjosa Osmani zotohet se LDK-ja kurrë më nuk do të bëjnë koalicion me PDK-në

Vjosa Osmani, kandidate për kryeministër nga Lidhja Demokratike e Kosovës, u ka bërë thirrje sot qytetarëve të lagjes Dardania në Prishtinë, që t’i besojnë LDK-së, pasi me ajo do të sjellë ndryshimin dhe sërish u zotua se LDK nuk bënë më koalicion me PDK-në. Vjosa Osmani në një tubim me qytetar, ajo u kërkoi atyre t’ ia japin besimin, duke u thënë se asnjëherë nuk e ka tradhtuar besimin qytetar. LDK kurrë më me PDK-në, LDK kurrë më me të korruptuarit.  Është detyrë patriotike të rrisin mirëqenien qytetare, e jo të tregojnë muskuj, është  detyrë patriotike me krijuar një vend pune, detyrë patriotike sot është me ju dhënë shpresë të rinjve, detyrë patriotike sot është nënat mos me pas probleme financiare me rrite fëmijët, sidomos ne vitin e parë”, tha Osmani.

Kontrolloni gjithashtu

Remzi Hoxha

Familja e Remzi Hoxhës, i zhdukur 24 vjet më parë, ndihet e zhgënjyer nga Qeveria Rama për mos zbardhjen e rastit

Familja e Remzi Hoxhës, i zhdukur në rrethana ende të paqarta  në një konferencë për ...