Airport Adem Jashari
MIT
mbpzhr 2018
kek
Fillimi / Lajmet / Fatmir Limaj: Malisheva si gjithmonë është e gatshme për t’i sjellë fitore të madhe Nismës në zgjedhjet e 6 tetorit
Fatmir Limaj: Malisheva si gjithmonë është e gatshme për t’i sjellë fitore të madhe Nismës në zgjedhjet e 6 tetorit

Fatmir Limaj: Malisheva si gjithmonë është e gatshme për t’i sjellë fitore të madhe Nismës në zgjedhjet e 6 tetorit

Nisma Socialdemokrate ka mbajtur takim me strukturat e saj në Malishevë, ku i pranishëm ishte edhe kandidati për kryeministër të Kosovës, Fatmir Limaj. Ai ka thënë se Malisheva si gjithmonë është e gatshme për t’i sjellë fitore të madhe Nismës në zgjedhjet e 6 tetorit. “Gatishmëria e tyre u rikonfirmua edhe sonte në takim me struktura dhe përkrahës të Nismës në këtë qytet. Të gjithë këta kishin vendosur të kthehen në aktivistë për t’i sjellë një rezultat të madh Nismës në këto zgjedhje. Strukturave tona në këtë qytet u kërkova t’i përkrahin kandidatët e Nismës për deputetë të cilët do t’i përfaqësojnë denjësisht ata”, ka shkruar Limaj.

Kontrolloni gjithashtu

Kurti thotë se gjashtë muaj u bënë nga letra që ia dërgoi Presidentit Trump, mirëpo Thaçi nuk mori përgjigje

Albin Kurti, mendon se ka ardhur koha, “që ta thyejnë qafën”, ata që e dëmtuan Kosovën për shumë vite

Kreu i Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër,  Albin Kurti, në një tubim përballë elektoratit ...