Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Lajmet / Fazli Hoxha: Si mund të thirret në patriotizëm Vetëvendosja duke mbrojtur votën ilegale të ardhur nga Serbia
Nisma: Ndërhyrjet e Nazlie Balajt e Adnan Rrustemit në tavolinat e rinumërimit për të dirigjuar procesin

Fazli Hoxha: Si mund të thirret në patriotizëm Vetëvendosja duke mbrojtur votën ilegale të ardhur nga Serbia

Anëtari i kryesisë së Nismës Socialdemokrate, Fazli Hoxha, ka reaguar pas vendimit që tre kandidatëve për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët sot janë  janë ankuar në Gjykatën Supreme rreth vendimit të Panelit Zgjedhor vendim ky që Vetëvendosjes  ia merr tre deputetë dhe mundëson hyrjen në Kuvend të koalicionit Nisma-AKR-PD. Ai ka thënë se Nisma Socialdemokrate ka mirëpritur vendimin e ligjshëm të Panelit, i cili  u bëri një shërbim të madh proceseve demokratike në Kosovë, duke kthyer integritetin e zgjedhjeve. Ne si Nismë Socialdemokrate kemi mirëpritur vendimin  e ligjshëm të Panelit Zgjedhor, i cili i ka bërë një shërbim  madh proceseve demokratike në Kosovë, duke kthyer integritetin e zgjedhjeve”, ka thënë, Fazli  Hoxha.

Kontrolloni gjithashtu

Shpend Ahmeti kërkon ndalimin e qymyrit për ngrohje si masë afatshkurtër në lidhje me ndotjen e ambientit në kryeqytet

Ahmeti kërkon ndalimin e qymyrit për ngrohje si masë afatshkurtër për përmirësimin e ambientit në kryeqytet

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar në lidhje me ndotjen e ambientit ...