Brickos

Gjejlone Gjikokaj- Haradinaj: Dje e morëm lajmin nga Avokati se Nasimi s’është lirue

Gjejlone Gjikokaj- Haradinaj, bashkëshortja e luftëtarit të lirisë Nasim Haradinaj, i cili po mbahet në burg në Hagë padrejtësisht ka bërë një reagim publik lidhur me mos lirimin e çlirimtarit Nasim Haradinaj. Ajo me këtë rast ka shkruar: Dje e morëm lajmin nga Avokati se Nasimi s’është lirue. S’pritet drejtësi nga Gjykata që mirret me thashethemet e rrjetëve sociale. Sa i qetë dhe krenar ishe kur folem në telefon. Asnjë padrejtësi nuk ja arriti më të mposhtë. Kjo më jep edhe mu forcë dhe durim. Je krenaria jonë, ka shkruar, Gjejlone Gjikokaj- Haradinaj, bashkëshortja e luftëtarit të lirisë Nasim Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

BDI: Mickoski injoroi Amerikën, injoroi Europën, po injoron edhe të ardhmen europiane të qytetarëve

BDI: Mickoski injoroi Amerikën, injoroi Europën, po injoron edhe të ardhmen europiane të qytetarëve

Deklarata e kreut të VMRO DPMNE-së, Hristijan Mickoski për mediat në vend që idea e …