Fillimi / Lajmet / Hadërgjonaj: PDK-ja i duhet Kosovës sepse ka platformën për zhvillim ekonomik e integrim euroatlantik
Hadërgjonaj: PDK-ja i duhet Kosovës sepse ka platformën për zhvillim ekonomik e integrim euroatlantik

Hadërgjonaj: PDK-ja i duhet Kosovës sepse ka platformën për zhvillim ekonomik e integrim euroatlantik

Kandidatja për deputete, Safete Hadërgjonaj ka shkruar se përkrahja që në vazhdimësi ka marrë nga qytetarët e Kosovës PDK-ja ishte dhe do të jetë përgjegjësi për të punuar edhe më me shumë përkushtim për një jetë më të mirë për ta dhe për fëmijët e tyre që po rriten në Kosovën e lirë e të pavarur. Ajo ka treguar se ka takuar anë e mbanë Kosovës shumë gra dhe vajza të cilat janë gatshme për të votuar për PDK-në dhe për Kadri Veselin për kryeministër. “PDK-ja i duhet Kosovës sepse ka platformen për zhvillim ekonomik e integrim euroatlantik në #DekadeneRe”, ka shkruar Hadergjonaj e cila mban numrin 12 në listën e PDK-së për deputete të Kuvendit të Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Rukiqi: Pandemia nuk ka ndikuar vetëm në shëndet por edhe në ekonomi, dëmet janë të konsiderueshme

Rukiqi: Pandemia nuk ka ndikuar vetëm në shëndet por edhe në ekonomi, dëmet janë të konsiderueshme

Nga nëntë deri në dhjetë milionë euro në ditë Kosova ka pasur humbje në sektorin ...