kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Haxhiu: Entuziazmi i mërgatës tonë është pasqyra e qartë që fitorja e Vetëvendosjes do të jetë pashmangshme
Haxhiu: Entuziazmi i mërgatës tonë është pasqyra e qartë që fitorja e Vetëvendosjes do të jetë pashmangshme

Haxhiu: Entuziazmi i mërgatës tonë është pasqyra e qartë që fitorja e Vetëvendosjes do të jetë pashmangshme

Kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se mesazhet që po i marrin nga mërgata janë të panumërta. “Janë të panumërta mesazhet që po i marrim nga mërgata jonë për procedurat e regjistrimit për votim jashtë vendit”, ka shkruar ajo. ‘’Ky entuziazëm i mërgatës tonë është pasqyra e qartë që fitorja do të jetë pashmangshme. Vetëm edhe 24 orë kanë mbetur për regjistrimin e mërgatës. Deri tani janë me mijëra regjistrime, deri nesër do bëhen mijëra tjera“, thotë më tutje Haxhiu.

Kontrolloni gjithashtu

Kurti thotë se gjashtë muaj u bënë nga letra që ia dërgoi Presidentit Trump, mirëpo Thaçi nuk mori përgjigje

Albin Kurti, mendon se ka ardhur koha, “që ta thyejnë qafën”, ata që e dëmtuan Kosovën për shumë vite

Kreu i Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër,  Albin Kurti, në një tubim përballë elektoratit ...