tv dielli
Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Ish-ushtari i UÇK-së dhe avokati, Nuhi Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Ish-ushtari i UÇK-së dhe avokati, Nuhi Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

Ish-ushtari i UÇK-së dhe avokati, Nuhi Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

Ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, avokati, Nuhi Krasniqi, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. “Sot mora lajmin që avokati dhe luftëtari i lirisë së UÇK-së z. Nuhi Krasniqi nga Malisheva është thirrur nga Gjykata Speciale, si gjithë luftëtarët e lirisë edhe ky do të dalë i pastër”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” kryetari i OVLUÇK-së, Hysni Gucati.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Thaçi deponon Kallëzim Penal ndaj Agim Bahtirit për nxitje të përçarjes, mos durimit dhe vëllavrasjes

Kryetari, Hashim Thaçi, ka paraqitur Kallëzim Penal në Prokurorinë e Shtetit kundër Agim Bahtirit të Vetëvendosjes

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deponuar Kallëzim Penal në Prokurorinë e Shtetit kundër kryetarit ...