Airport Adem Jashari
tv dielli
kek
MIT
Fillimi / Opinione / Naser Shatri: 30 vjet kur drejtësia suedeze me lirojë pas katër muajve paraburgim për tentim vrasjen ndaj inspektorit të Drrzhavna Bezbednostit
Naser Shatri: 30 vjet kur drejtësia suedeze me lirojë pas katër muajve paraburgim për tentim vrasjen ndaj inspektorit të Drrzhavna Bezbednostit

Naser Shatri: 30 vjet kur drejtësia suedeze me lirojë pas katër muajve paraburgim për tentim vrasjen ndaj inspektorit të Drrzhavna Bezbednostit

Sot 20 Shkurt 2020 bëhen 30 (tridhjet vite) kur drejtësia suedeze me liroi pas katër muajve paraburgim për tentim vrasjen ndaj inspektorit të Drrzhavna Bezbednostit serb, pra të shefit të shërbimit sekret Baboviq. Unë flas suedisht me TV Suedez ku pergjigjem në disa pyetje. Në videoklip jam unë me gruan time dhe fëmijtë e mi që sot vazhdojnë të jetojnë në Suedi ku i përshendes nga Tomoci heroik.

Neser me 20 Shkurt 2020 behen 30 (tridhjet vite)kur drejtesija Suedeze me liroj pas kater muajve paraburgim per tentim…

Gepostet von Naser Shatri am Mittwoch, 19. Februar 2020

 

Kontrolloni gjithashtu

Sindikata e Pavarur e RTK-së dënon ashpër gjuhën fyese te drejtorit, Mentor Shala

SINDIKATA E PAVARUR E RTK-SË: Shkelësit më të mëdhenj të ligjshmërisë në RTK, janë ata që duhet ta mbrojnë

Sindikata ia bën me dije z.Kastrati se ligjshmëria në RTK vazhdon të jetë selektive, dhe ...