Ka vdekur veterani i luftës së UÇK-së dhe veprimtari, Ahmet Nurë Mujota

Ka vdekur veterani i luftës së UÇK-së dhe veprimtari, Ahmet Nurë Mujota

Në fshatin Mallapolc të Shtimes ka vdekur  veprimtari  dhe veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ahmet Nurë Mujota, Varrimi i të ndjerit bëhet sot në orën 14.oo në varrezat e fshatit.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri, ka thënë se është i gatshëm të japë dorëheqje nga posti

Zeqiri: Numri i qytetarëve që po marrin pjesë në votim është shumë i vogël

Kryetari aktual i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri ka thënë se numri i qytetarëve që po …