kek
MIT
Airport Adem Jashari
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Komandanti i Komandës së SHBA-ve për Evropë gjenerali Scaparrotti nesër viziton FSK-në
Komandanti i Komandës së SHBA-ve për Evropë gjenerali Scaparrotti nesër viziton FSK-në

Komandanti i Komandës së SHBA-ve për Evropë gjenerali Scaparrotti nesër viziton FSK-në

Komandanti i Komandës së SHBA-ve për Evropë dhe Komandant Suprem i Forcave Aleate të NATO-s, gjeneral Curtis M. Scaparrotti do të vizitojë nesër Ministrinë për Forcën e Sigurisë së Kosovës. Gjenerali Scaparrotti do të pritet nga komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama. Kurse, orkestra frymore e FSK-së do të ekzekutoj himnin e NATO-s, si dhe himnin shtetëror të Republikës së Kosovës

Kontrolloni gjithashtu

Henry Kissinger: Koronavirusi mund të shkaktojë një “katastrofë ekonomike” që mund të zgjasë për breza të tërë

Henry Kissinger: Koronavirusi mund të shkaktojë “katastrofë ekonomike” që mund të zgjasë për breza të tërë

Ish-sekretari amerikan i shtetit Henry Kissinger ka paralajmëruar se koronavirusi mund të shkaktojë një “katastrofë ...