Airport Adem Jashari
MIT
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Koordinatori për mbikëqyrjen e marrëveshjeve Kosovë-Shqipëri, Fatmir Limaj, takon sot një delegacion nga Tirana
Zëvendëskryeministri Limaj gjatë ditës së sotme do të zhvillojë takime të rëndësishme në Bundestagun gjerman

Koordinatori për mbikëqyrjen e marrëveshjeve Kosovë-Shqipëri, Fatmir Limaj, takon sot një delegacion nga Tirana

Zëvendëskryeministri njëherësh edhe koordinatori Kombëtar për mbikëqyrjen dhe zbatimin e marrëveshjeve mes Kosovës dhe Shqipërisë, Fatmir Limaj, pret sot në takim një delegacion nga Shqipëria. Ky delegacioni përbëhet nga kryesuesit, ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj dhe ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, si dhe përfaqësues të tjerë nga institucioneve e Shqipërisë. Pas takimit që do të mbahet në orën 16:00 në ndërtesën e Qeverisë do të ketë edhe konferencë për media.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-këshilltarja për sigurinë, Fiona Hill, ka dëshmuar përpara Kongresit Amerikan kundër kryetarit D. Trump

Ish-këshilltarja për sigurinë, Fiona Hill, ka dëshmuar përpara Kongresit Amerikan kundër kryetarit D. Trump

Ish-këshilltarja kryesore e presidentit Trump për sigurinë, Fiona Hill ka dëshmuar përpara Kongresit Amerikan si ...