kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Haradinaj kërkon drejtësi dhe hetim të rastit ku mbeti i vdekur një i ri nga shembja e një objekti në Mitrovicë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e kujton 111 vjetorin e Kongresit të Alfabetit të gjuhës shqipe

Haradinaj kërkon drejtësi dhe hetim të rastit ku mbeti i vdekur një i ri nga shembja e një objekti në Mitrovicë

Kryeministri Ramush Haradinaj ka theksuar se është i pikëlluar me lajmin për vdekjen e të riut Visar Behrami nga shembja e objektit në Mitrovicë. Haradinaj përmes një shkrimi, u ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjes së të ndjerit. “Iu bëj thirrje institucioneve relevante të hetojnë saktë të gjitha rrethanat e këtij incidenti dhe të çojnë para drejtësisë shkaktarët e tij”, ka shkruar kryeministri.

Kontrolloni gjithashtu

Haziri: Ndarja e balancuar e pushtetit mes LDK-së dhe LV-së do të krijonte shkathtësi për t’u përballur me situata politike

Haziri: Ndarja e balancuar e pushtetit mes LDK-së dhe LV-së do të krijonte shkathtësi për t’u përballur me situata politike

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thënë se ndarja e drejtë dhe e balancuar e ...