kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr grante
valamobile
Fillimi / Lajmet / Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me kryetarin e Kastriotit, Xhafer Gashi
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me kryetarin e Kastriotit, Xhafer Gashi

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është takuar sot me kryetarin e Kastriotit, Xhafer Gashi

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar me kryetarin e Kastriotit, Xhafer Gashi, me të cilin kanë diskutuar lidhur me ligjin për këtë qytet. Kreu i ekzekutivit deklaroi se do të punojnë me një dinamikë të përshpejtuar të implementimit të plotë të Ligjit për ketë qytet.“Për një dinamikë të përshpejtuar të implementimit të plotë të Ligjit për Obiliqin bashkëbiseduam sot me kryetarin Xhafer Gashi. Qytetarët e Obiliqit së shpejti do t’i gëzojnë përfitimet që sjell ky ligj, i cili do të ndikojë në përmirësimin e gjithëmbarshëm të mirëqenies dhe ngritjen e parametrave të ri buxhetor për këtë komunë”, ka shkruar Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Zëvendësministrja e MZhR-së, Magbule Shkodra i dhuron rreth 300 ekzemplarë për bibliotekën e Universitetit “Kadri Zeka“ në Gjilan

Zëvendësministrja e MZhR-së, Magbule Shkodra i dhuron rreth 300 ekzemplarë për bibliotekën e Universitetit “Kadri Zeka“ në Gjilan

Zëvendësministrja e Ministrisë së Zhvillimit Rajonal znj. Magbule Shkodra, njëherit edhe vajza e profesorit të ...