Limak Kosovo
Fillimi / Institucionet / Kryetari Haliti vizitoi punimet në ndërtimin e trotuarit në fshatin Vërban

Kryetari Haliti vizitoi punimet në ndërtimin e trotuarit në fshatin Vërban

Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka vizituar fshatin Vërban të Vitisë, për të parë nga afër punimet që po zhvillohen në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës kryesore të këtij fshati. Gjatë kësaj vizite ai është takuar edhe me banorë të këtij lokaliteti të cilët falënderuan institucionet komunale për projektet të cilët janë realizuar në këtë fshat, në veçanti për projektin e fundit në zgjerimin e rrugës kryesore dhe urës si dhe tani për vazhdimin e trotuarit.

Kontrolloni gjithashtu

Nga dy testet për COVID-19, një ka rezultuar negativ dhe një pozitiv në Malishevë

Bazuar në rezultatet zyrtare të IKSHPK-së, kanë dalë rezultatet e dy testeve të bëra për ...