MIT
Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Kryetari i partisë, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
Kryetari i partisë, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Kryetari i partisë, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Kryetari  i partisë, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, të shfuqizuara nga kryetari i vendit. Ilir Meta, i cili është vënë në shërbim të opozitës së dhunshme së cilët i prin bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha i PD-së. Mësohet se Edi  Rama ka kërkuar angazhim maksimal nga strukturat e partisë deri në ditën e fundit të fushatës. Ai ka kërkuar gjithashtu që të faktohet çdo lloj incident i mundshëm që do të shënohet gjatë kësaj periudhe. Kryesia e PS ka marrë vendimin që mitingu përmbyllës i kësaj fushate të zhvillohet të premten, më 28 qershor, në qytetin e Vlorës.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Thaçi, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Norvegjisë, Per Strand Sjaastad

Kryetari i vendit, Hashim Thaçi ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Norvegjisë, Per Strand Sjaastad

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Norvegjisë, Per ...