Airport Adem Jashari
MIT
valamobile
kek
akp deri me 5 maj
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti, thotë se Kosovën e presin ende shumë punë për t’u forcuar dhe konsoliduar
Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti, thotë se Kosovën e presin ende shumë punë për t’u forcuar dhe konsoliduar

Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti, thotë se Kosovën e presin ende shumë punë për t’u forcuar dhe konsoliduar

Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti, ka thënë se Kosovën e presin ende shumë punë për t’u forcuar dhe konsoliduar. Por ai thotë se sot duhet të ketë gëzim dhe festë, për të gjitha arritjet. “11 vite shtet! Ka edhe shumë punë për t’u forcuar e konsoliduar, për t’u zhvilluar e mbrojtur. Por sot gëzohemi e festojmë për shtetin tonë, për të gjitha përparimet duke i uruar njëri tjetrit një Kosovë sa më të fortë, me sa më shumë mirëqenie për të gjithë. Urime Kosovë!”, ka shkruar Ahmeti.

Kontrolloni gjithashtu

Avdullah Hoti: nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Avdullah Hoti: Nuk ka dakordim e as legjitimet institucional për ta përfaqësuar Republikën në takimin e Berlinit

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se për ...