Kryetari Latifi ka pritur në takim ministrin e Zemaj

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi, ka pritur në takim ministrin e Ministrisë së Shëndetësisë Armend Zemaj, ku kanë bashkëbiseduar rreth menaxhimit të pandemisë COVID-19 dhe për pikat e vazhdimit të bashkëpunimit ndërinstitucional që t’ju dalin sa më shumë në ndihmë qytetarëve të komunës së Rahovecit. Me ministrin Zemaj kryetari Latifi ka diskutua edhe për kapacitetet që ka Komuna e Rahovecit për ta menaxhuar situatën me Covid-19 në ditët e ardhshme. Për të parë nga afër punën e QKMF-së në Rahovec, së bashku me Ministrin Zemaj dhe me bashkëpunëtorë është vizituar personeli dhe stafi për t’ju dhënë përkrahje atyre për punën e madhe që po bëjnë edhe në këtë kohë pandemie! Kryetari Latifi e ka Falënderuar ministrin Zemaj për gatishmërinë dhe bashkëpunimin gjatë kësaj kohe!

Kontrolloni gjithashtu

Homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Komunën e Ferizajt

Kryetari i Komunës së Ferizajt, z. Agim Aliu së bashku me njësitë policore dhe qytetarët …