MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi ka uruar fëmijët me rastin e Ditës Ndërkombëtare për të Drejtat e tyre

Kryetari Latifi ka uruar fëmijët me rastin e Ditës Ndërkombëtare për të Drejtat e tyre

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi në një postim të tij në facebook me rastin e Ditës Ndërkombëtare për të Drejtat e tyre ka thënë:  Për një jetë më të mirë për fëmijët tanë, në Ditën Ndërkombëtare për të Drejtat e tyre, zotohemi që do të vazhdojmë të kemi një qëllim: Mbrojtjen e të drejtave dhe lirisë së fëmijëve, si një themel i fortë nga ku ndërtojmë të ardhmen tonë. Paqe, dashuri dhe përkujdesje për secilin fëmijë, për një botë më të bukur, për një botë më me ngjyra!

Kontrolloni gjithashtu

Takohen kryetarët e dy komunave, Deçanit dhe Plavës ,rruga Deçan-Plavë cilësohet te jetë projekt shekullorë dhe vepër jetësorë

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj me bashkëpunëtorë dhe zyrtar të Ministrisë së Infrastrukturës, ...