Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj, uron të gjithë për fillimin e vitit të ri shkollorë

Kryetari Ramosaj, uron të gjithë për fillimin e vitit të ri shkollorë

 

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, me rastin e fillimit të vitit të ri shkollorë uron të gjith drejtorët e shkollave, mësimdhënës dhe nxënës për një  fillimtë marë. Ai ndër të tjera tha: “Të nderuar udhëheqës të arsimit, drejtorë të shkollave, mësimdhënës dhe nxënës të Komunës së Deçanit, Urime viti i ri shkollor 2019/2020!

Ju dëshiroj vit të suksesshëm, shumë kreativitet në punë, mësim, durim për të tejkaluar ç’do vështirësi eventuale si dhe komunikim e bashkëpunim për më të mirën e arsimimit të brezave te rinj.

Gjithë të mirat dhe suksese të reja!”, thuhet ndërë të tjera në urimin e kryeterit Ramosaj.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Ramosaj, priti në takim Ministrin e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë Ramë Likaj

Në kuadër të vizitave në të gjitha qytetet e Kosovës, Ministri i Arsimit Shkencës dhe ...