Airport Adem Jashari
mbpzhr grante
MIT
valamobile
kek
Fillimi / Lajmet / Kryetari Thaçi do të ketë sot adresim para deputetëve në Kuvendin e Kosovës për nderë të Arbreshëve të Italisë
Thaçi: Anulimi i Samitit të Parisit për të dy vendet, Kosovën dhe Serbinë, shënon hap prapa për të ardhmen evropiane

Kryetari Thaçi do të ketë sot adresim para deputetëve në Kuvendin e Kosovës për nderë të Arbreshëve të Italisë

Kryetari i Kosovës Hashim Thaçi do të ketë sot adresim para deputetëve në Kuvendin e Kosovës. Kjo në nderë të Arbreshëve të Italisë, për të cilën edhe Kuvendi i Kosovës organizoi sot mbledhje të veçantë. Grupi i arbëreshëve që vizitojnë vendin tonë sot do të takohet me ministrin e Mbrojtjes, Rrustem Berisha. Në kuadër të aktivitetit ”Ditët e Arbëreshëve në Kosovë”, sot, në Kuvendin e Republikës së Kosovës do të qëndrojë një delegacion nga arbëreshët e Italisë.

Kontrolloni gjithashtu

Policia e Kosovës dhe policia hungareze synojnë bashkërendimin e aktiviteteve për parandalim dhe luftim të krimit transkufitar

Policia e Kosovës dhe policia hungareze synojnë bashkërendimin e aktiviteteve në luftim e krimit transkufitar

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Rashit Qalaj  me ftesë të Drejtorit të Policisë së Hungarisë ...