Haradinaj

Lajmin e publikuar në RTK e ka demantuar edhe Haradinaj, i cili mohon të jetë arritur marrëveshje PAN-AKR

Kandidati i PAN-it për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka thënë se lajmi i publikuar nga televizioni publik për arritjen e marrëveshjes në mes AKR-së dhe PAN-it është spekulim. Është spekulim,  është përgjigjur shkurt kryetari i AAK-së për Kosovapress. Pak më herët, edhe agim Bahtiri nga AKR ka thënë, se ky lajm nuk është i vërtetë.

Kontrolloni gjithashtu

Lutfi Haziri: Qeveria Kurti është e zhytur shumë në korrupsion, do ta këtë problem me dalë para njerëzve

Lutfi Haziri: Ka shumë arsye që të mbahen zgjedhjet e parakohshme, në radhë të parë sepse Qeveria është e papunë

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, konsideron se ka shumë arsye që të mbahen zgjedhjet e …