Limak Kosovo
Fillimi / Lajmet / Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqiri Bytyqi i bashkohet Partisë Socialdemokrate
Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqiri Bytyqi i bashkohet Partisë Socialdemokrate

Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqiri Bytyqi i bashkohet Partisë Socialdemokrate

Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqiri Bytyqi, ka aderuar në Partinë Socialdemokrate. Kështu u bë e ditur në një konferencë për media  të PSD-së. Kryetari i PSD-së Shpend Ahmeti bëri të ditur se kësaj partie tashmë i është bashkuar edhe Baton Dushi, këshilltar dhe shef i kabinetit të ministrit në detyrë Shyqiri Bytyqi. Kujtojmë se Bytyqi ka qenë pjesë e Nismës Socialdemokrate

Kontrolloni gjithashtu

Veliu: Të gjithë policët të kompensohen dhe stimulohen për punën dhe angazhimin e tyre gjatë kësaj periudhe

Veliu: Të gjithë policët të kompensohen dhe stimulohen për punën dhe angazhimin e tyre gjatë kësaj periudhe

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu ka theksuar përkrahjen e fuqishme ...